1.yıl

  Maltepe Tolkar Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Maltepe Tolkar Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  maltepe tolkar servisi,maltepede tolkar servisi,tolkar maltepe servisi,tolkar servisi maltepe,ankara maltepede tolkar servisi,maltepede tolkar beyaz eşya servisi,maltepede tolkar klima servisi,maltepede tolkar kombi servisi,ankarada tolkar servisleri,tolkar ankara servisleri
  Tolkar ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan maltepe tolkar servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Tolkar maltepe servisi olarak aynı zamanda maltepede tolkar beyaz eşya servisi,maltepe tolkar kombi servisi,ve maltepe tolkar klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada tolkar servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili tolkar servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Tolkar ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan tolkar servisi Maltepe de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  maltepe tolkar servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü tolkar maltepe tolkar servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir