1.yıl

  Maltepe Teka Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Maltepe Teka Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  maltepe teka servisi,maltepede teka servisi,teka maltepe servisi,teka servisi maltepe,ankara maltepede teka servisi,maltepede teka beyaz eşya servisi,maltepede teka klima servisi,maltepede teka kombi servisi,ankarada teka servisleri,teka ankara servisleri
  Teka ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan maltepe teka servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Teka maltepe servisi olarak aynı zamanda maltepede teka beyaz eşya servisi,maltepe teka kombi servisi,ve maltepe teka klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada teka servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili teka servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Teka ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan teka servisi Maltepe de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  maltepe teka servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü teka maltepe teka servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir