1.yıl

  Maltepe Profilo Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Maltepe Profilo Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  maltepe profilo servisi,maltepede profilo servisi,profilo maltepe servisi,profilo servisi maltepe,ankara maltepede profilo servisi,maltepede profilo beyaz eşya servisi,maltepede profilo klima servisi,maltepede profilo kombi servisi,ankarada profilo servisleri,profilo ankara servisleri
  Profilo ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan maltepe profilo servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Profilo maltepe servisi olarak aynı zamanda maltepede profilo beyaz eşya servisi,maltepe profilo kombi servisi,ve maltepe profilo klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada profilo servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili profilo servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Profilo ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan profilo servisi Maltepe de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  maltepe profilo servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü profilo maltepe profilo servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir