1.yıl

  Maltepe Gorenje Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Maltepe Gorenje Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  maltepe gorenje servisi,maltepede gorenje servisi,gorenje maltepe servisi,gorenje servisi maltepe,ankara maltepede gorenje servisi,maltepede gorenje beyaz eşya servisi,maltepede gorenje klima servisi,maltepede gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Gorenje ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan maltepe gorenje servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Gorenje maltepe servisi olarak aynı zamanda maltepede gorenje beyaz eşya servisi,maltepe gorenje kombi servisi,ve maltepe gorenje klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada gorenje servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili gorenje servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Gorenje ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan gorenje servisi Maltepe de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  maltepe gorenje servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü gorenje maltepe gorenje servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir