1.yıl

  Maltepe Denki Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Maltepe Denki Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  maltepe denki servisi,maltepede denki servisi,denki maltepe servisi,denki servisi maltepe,ankara maltepede denki servisi,maltepede denki beyaz eşya servisi,maltepede denki klima servisi,maltepede denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Denki ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan maltepe denki servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Denki maltepe servisi olarak aynı zamanda maltepede denki beyaz eşya servisi,maltepe denki kombi servisi,ve maltepe denki klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada denki servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili denki servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Denki ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan denki servisi Maltepe de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  maltepe denki servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü denki maltepe denki servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir