1.yıl

  Maltepe Alarko Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Maltepe Alarko Servisi (ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  maltepe alarko servisi,maltepede alarko servisi,alarko maltepe servisi,alarko servisi maltepe,ankara maltepede alarko servisi,maltepede alarko beyaz eşya servisi,maltepede alarko klima servisi,maltepede alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Alarko ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan maltepe alarko servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Alarko maltepe servisi olarak aynı zamanda maltepede alarko beyaz eşya servisi,maltepe alarko kombi servisi,ve maltepe alarko klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada alarko servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili alarko servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Alarko ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan alarko servisi Maltepe de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  maltepe alarko servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü alarko maltepe alarko servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir