Maden ocaklarına lamba armatürü satın alınacak -TTK maden ocaklarında alev sızdırmaz özellikte…

  • Yazı boyutu
Maden ocaklarına lamba armatürü satın alınacak
  -TTK maden ocaklarında alev sızdırmaz özellikte…

Maden ocaklarına lamba armatürü satın alınacak -TTK maden ocaklarında alev sızdırmaz özellikte 280 adet floresan lamba armatürü alımı yapacak

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), maden ocaklarında kullanılmak üzere alev sızdırmaz özellikte 280 adet floresan lamba armatürü alımı yapacak.
     Kuruma bağlı Karadon Müessese Müdürlüğü maden ocaklarında kullanılmak üzere satın alınacak lamba armatürü için Avrupa Birliği (AB) Parlayıcı ve Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik (ATEX) direktifleri doğrultusunda metan içeren ortamlara uygunluk sertifikasıyla birlikte sunulacak teklifler, 25 Aralık'a kadar kabul edilecek.
     İhale teknik şartnamesine göre, floresan lamba armatürleri ampul, gövde ve teçhizatıyla komple olarak teklif edilecek, tüm malzemelerin monte edilmiş ve çalışır durumda 120 takvim gününde teslimatı yapılacak.
     Lamba armatürlerinin kıvılcım oluşturmaz malzemeden imal edilmiş dayanıklı yapıya sahip olacağı ve cam tüp kullanılacağı belirtilen şartnamede, imalatçı firmanın teçhizatları her türlü dizayn, malzeme ve işçilik hatalarına karşın asgari 12 ay süre için garanti edeceği kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 420 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir