Penguen Group

  şirinevler-istanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4515513 090-212-4515514
  Emine Dönder (Pazarlama Müdür)

  Macunlu Diş Firçalari

  • İlan Sahibi : Emine Dönder
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 15 Şubat 2010 Pazartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Ağustos 2010 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Pazarlama Şirketleri

  Macunlu Diş Firçalari İlan Açıklaması

  Özel haznesinde bir kez kullanmaya yetecek miktarda diş macunu ihtiva eden tek kullanımlık hijyenik bir diş fırçasıdır. Ergonomik bir yapıya sahip olan fırçanın sap kısmı öne doğru itilerek fırça kısmındaki gizli haznede bulunan diş macunu çıkartılır ve fırça kullanıma hazır hale getirilir.
  Faydalı Ürün Patentine sahip olan diş fırçası Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinin testlerinden başarıyla geçmiş olup Sağlık Bakanlığından da onaylıdır.Ürünümüzün oluşturduğu çözüm ortaklığında titiz bir çalışmayla üretilen bu ürün gördüğü büyük ilgiyle hızla tüm dünyaya yayılmaktadır. Başta İtalya, İspanya, Polonya, İsveç, Bulgaristan, Yunanistan, Fransa gibi AB ülkeleri olmak üzere Dubai, Suriye, Ürdün, Irak, İran, Azerbaycan, Türkmenistan, Rusya, Ukrayna, Gürcistan pazarına da ihraç edilmiştir. Pek yakında Amerika`da da satışına başlanacak olan ürünün yeni hedef pazarı olarak İngiltere ile de görüşmelere başlanmıştır.

  Kendinden Macunlu Diş Fırçası genellikle diş ve ağız bakımına duyarlı olan ve önem veren restaurant, otel ve diş klinikleri gibi işletmelerde müşterilere bir promosyon malzemesi gibi değil ülkemizdeki diş fırçalama alışkanlığını arttırmak amacıyla sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde bir sağlık hizmeti olarak sunulmaktadır.

  Şimdi de bir lira karşılığında diş fırçası veren otomatlarımız otellerde, alışveriş merkezlerinde, şehirlerarası otobüslerin dinlenme tesislerinde, havaalanlarında, üniversitelerde gibi birçok noktada kullanıma sunulacaktır. Dişlerimizi korumak onları yaptırmaktan daha az maliyetlidir.

  FİYAT ALMAK İÇİN
  İRTİBAT:
  www.penguenanabayi.com
  penguenanabayi@windowslive.com
  penguen_anabayi@hotmail.com

  Tümünü göster
  Penguen Group
  şirinevler-istanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4515513
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir