Ay-kurt Ticaret

  Karaağaç Cad Baldan Iş Merkezi Adapazari Merkez ( / Sakarya / Türkiye)
  090-507-2923435 090-212-5517576
  sibel (Firma Sahibi / Ortağı)

  Lykın Wadings

  • Ürün Adı : Lykın Wadings

  Ürün Hakkında

  AY-KURT TİCARET SİZLER İÇİN YENİ BİR TEKNOLOJİYİ AYAKLARİNİZA KADAR GETİRİYOR!!!
  >>EVİNİZDE VEYA İŞYERİNİZDE ORTALAMA %25 GERÇEK TASARRUF
  >>ÜLKEMİZİN İLK YASAL ELEKTRİK TASARRUF CİHAZI!
  >>KAPINIZA HEMEN TESLİM VE TESLİMATTA ÖDEME İMKANI!
  >>3 DAKİKADA MONTAJ!
  ><30 GÜN MEMNUNİYET İADE GARANTİSİ!
  >>5 YIL GARANTİ!
  >>SAKARYA İÇİ YERİNDE TANITIM VE TASARRUF DÜZEYİNİ ÖLÇME İMKANI! Brıght Use-X5 elektrik tasarruf cihazı voltaj dalgalanmalarını ve şebeke parazitlerini filitre eder ve işyerinizde-evinizde çalışan cihazların stabile düzenli çalışmasını sağlar. BRIGHT USE-X5 NASIL TASARRUF SAĞLAR !!! İşyerinizde bulunan, buzdolabı,televizyon,ses cihazları,lamba, floresan, bilgisayar, DVD,VCD,Klima,vantilatör tabelalarınız içinde bulunan floresan düzenekleri vs. içerisinde bulunan balans, bobin, elektrik motorları ters yönde şebekeden elektrik akımı çektiklerinden parazit sinyalleri oluşur. Bu nedenle elektrik saatinizde fazla tüketim olarak size geri döner. Cihazımız Brıght Use-X5 ters yönde çekilen elektrik akımını ve sistemde oluşan parazitleri tamamen resetleyerek sıfırlar ve %25’e varan tasarruf sağlar. Dolayısıyla faturalarınız %25 oranında azalır. Cihazımız taşınabilir ve dekoratif elektronik bir cihaz olup 5 YIL GARANTİLİDİR, özelbir bakım gerektirmez. TÜRK STANDARTLARINA GÖRE ÜRETİLMİŞ, PATENTLİ BİR ÜRÜNDÜR.
  >>VOLTAJ DÜŞÜMELERİNDE CİHAZINIZI KORUR!
  >ÜNİVERSİTE TEKNİK RAPORU
  >ŞİMDİYE KADAR ONBİNLERCE SAATE KURULMUŞTUR.
  >3 DAKİKADA MONTAJ (ÜRÜN SERVİSİ VEYA HER ELEKTİRİKÇİ TARAFINDAN KURULABİLİR)
  >KONUTLAR İÇİN UYGUN 2 FAZ CİHAZ
  >ORTALAMA %25 ELEKTRİK TASARRUFU!
  >>24 Saatte ortalama % 25 elektrik tasarrufu sağlar,
  >>Saat farkı gözetmez,
  >>Tüm elektrik saatlerine uyumlu çalışır.
  >ÖZETLE ÜRÜNÜN ÇALIŞMA MANTIĞI ELEKTRİK KABLOLARINDA KAYBOLAN ELEKTRİĞİN KORUNMASIDIR. HAYDİ TÜRKİYE...! ELEKTRİK KAYIPLARIMIZI ÖNLEYELİM...! ENERJİMİZ KAYBOLUP GİTMESİN...!
  >Elektrik Enerji Kaybı (Reaktif Güç)
  >Ev ve işyerlerinde kullandığımız (florasan ışıklar, televizyonlar, klimalar, bilgisayarlar, buz dolapları çamaşır makinaları müzik setleri, elektrikli süpürgeleri, aspratörler, fanlar, pervaneler, su pompaları vs..) Bir çok elektrikli alet ve cihazların çalışırken kullanabildikleri (tükettikleri) enerji genelde iletim hatlarından gelen elektrik enerjisinin %75`i civarındadır. Geriye kalan %25`lik enerji ise reaktif güç olarak bilinen, ücreti ödenen fakat şebeke de ve cihazlarda kayıplara yol açarak kullanamadan yok olur. BRIGHT USE-X5 İLE KULLANDIĞINIZ KADAR ÖDERSİNİZ.
  >Özellikle motorlu cihazlarda, florasan lambalarda, manyetik oluşturabilecek bobinli ve balanslı cihazlarda elektrik kayıpları yüksektir. Alet ve cihazların çalışırken tükettikleri elektrik enerjisinin fazlası akım farklılığı ve frekans farklılığından dolayı kullanılmadan yok olmaktadır. İsraf edilmektedir. BRIGHT USE-X5 ENERJİ İSRAFINI ÖNLER.
  >Bu kullanılmadan kaybolan fakat ücreti ödenen enerji hem kendi bütçemizde hem de ulusal ekonomide ağır kayıplar meydana getiren önemli bir sorundur.
  >BRIGHT USE-X5 Akıllı cihazın üretilmesindeki en önemli amaç ülke genelindeki konutlar, ofisler ve küçük ölçekli iş yerleri gibi kompanzasyon panosu bulunmayan yaşam ve çalışma ortamlarında kullanılan elektrikten tasarruf sağlamak için geliştirilen SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜDÜR.
  >Prensip olarak sanayi tipi kompanzasyon sisteminin ev ve küçük ölçekli işyerlerine uyarlanmış ve geliştirilmiş halidir.
  BULUŞUN AMACI
  >Akıllı cihaz ev ve ofis gibi elektrik enerjisi harcanan yerlerde kayıp enerjiyi absorba edecek ve hem şebekeye yüklenmeyi önleyecek hem de enerji harcamasını azaltacak tasarruf cihazıdır. Bu cihaz hem trifaze sistemlerde hem de monofaze sistemlerde kullanılmaktadır. (BRIGHT USE-X5 Akıllı cihaz trafize ve monofaze sistemlere uyumlu olarak üretilmiştir). BRIGHT USE-X5
  >24 SAATTE ORTALAMA %25 ELEKTRİK TASARRUFU SAĞLAR
  . >SAAT FARKI GÖZE

  Tümünü göster
  Ay-kurt Ticaret
  Karaağaç Cad Baldan Iş Merkezi Adapazari Merkez ( / Sakarya / Türkiye)
  090-507-2923435
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir