Lufthansa Havayolları'nda görev değişimi

  • Yazı boyutu
Lufthansa Havayolları'nda görev değişimi

Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Beate Berke getirildi

Lufthansa Havayolları Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Beate Berke getirildi.
     Berke'nin, 1 Ağustos itibarıyla göreve başlaması dolayısıyla Swissotel'de toplantı düzenlendi.
     Toplantıda konuşan Lufthansa Güneydoğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Pakistan bölgelerindeki satış ve hizmetlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Carsten Schaeffer, Lufthansa'nın Türkiye'de her yıl yeni yolcu rekorlarına imza attığını belirterek, "Geçen yıl ilk kez 1 milyon yolcu sınırına yaklaşılmıştır" dedi.
     Zorlu yerel ve artan küresel rekabetin hakim olduğu bir ortamda, eski Türkiye Genel Müdürü Gregor Wende başkanlığındaki takım çalışması için müteşekkir olduklarını ifade eden Schaeffer, "Çalkantılı dönemlerde birçok başarılara imza atarak Lufthansa'nın Türkiye pazarındaki konumunu güçlendirmek ve hızla büyüyen bu pazarda daha da gelişebilmek için yeni genel müdürümüz Berke ve ekibine destek vereceğiz" diye konuştu.
     Berke de Lufthansa'nın gelecek yıllarda ürün ve hizmetlerini geliştirmek amacıyla yaklaşık 3 milyon avro yatırım yapacağını dile getirerek, yeni salonlar ve tamamen yatar konuma getirilebilen yeni business class koltukların da bu yıldan itibaren sunacakları yeni hizmetler arasında yer aldığını kaydetti.
     Lufthansa Havayolları Türkiye Genel Müdürlüğü görevini 2009 yılından bu yana yürüten Gregor Wende ise Mısır, Doğu Afrika ve Doğu Akdeniz Bölgesi Satışlarından Sorumlu Genel Müdür olarak atandı.
    
    
    


Bu haberi 269 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir