Lotus Kimya

  çimentepe Sok 25/2 şirinecler (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-531-5718597
  Mehmet Taylan (Firma Sahibi / Ortağı)

  Lotus

  • Ürün Adı : Lotus

  Ürün Hakkında

  Lotus Markamiz Sonsuz Müşteri Memnuniyeti Ve Kalici Satiş Felsefesi Ile Uzun Yillardan Beri...geniş Bayii Aği Ile Bölgesinde Ciddi Referanslara Imza Atmayi Başarmiştir...gelişen Teknolojiyi ürünlerimizin Kalitesine Entegre Ederek,daha Kaliteli ürünleri Hizli Uygun Ve üstün Kalite Anlayişiyla Siz Değerli Bayilerimize Sunarak Ve Bayilerimize Katkimizi Sürekli Artirarak Büyümekteyiz..vizyonumuz Tüketicilerimize Daha Kaliteli,kalici Ve Zengin çeşit Ile Sektörde Lider Kurum Olmaktir..


  Islak Mendil Formatinda ürettiğimiz 30 Gün Etkili Cam Koruyucu Ve Yağmur Kaydirici,buğu önleyici Ve Torpido Koruyucu ürünlerimizin Bayiliklerini Yapabilecek Girişimci Arkadaşlarla çalişmak Istiyoruz. ürünlerimizin Etkileşim Ve özellikleri Ayrica Bayilik Avantajlari Ve Kazanç Sitemiyle Ilgili Geniş Bilgi Bulacaksiniz.

  --------------------------------------------------------------------------------

  30 Gün Etkili Cam Koruyucu Ve Yağmur Kaydirici
  Tekli Ambalaj Olarak ürettiğimiz Mendili Ambalajindan çikartip Otomobilinizin Diş Camina Sürüyorsunuz.1-2 Dakika Bekledikten Sonra Camda Bir Buğulanma Oluşuyor.oluşan Buğu Tabakasini Kağit Bir Peçete Yardimiyla Siliyorsunuz Ve 30 Gün Etkili Koruma Başlamiş Oluyor.artik Aracinizin Camina 30 Gün Boyunca Kuş Pisliği,sinek,çamur,böcek Yapişmayacak.yağmurlu Havalarda Silecek Kullanmaya Gerek Kalmadan Güvenli Sürüşün Keyfine Varacaksiniz.kiş Aylarinda Buzlanmadan Dolayi Sileceğin Cama Yapişmasida Engellenmiş Olacak.bir Islak Mendil 30 Gün Etkilidir.bu ürünümüz 4 Mevsimlik Bir üründür.üstelik Bu ürün Son Kullaniciya 1 Tl Den Ulaşmaktadir.

  30 Gün Etkili Buğu önleyici

  Tekli Ambalaj Olarak ürettiğimiz Mendili Ambalajindan çikartip Otomobilinizin Iç Camina Sürüyorsunuz. 1-2 Dakika Bekledikten Sonra Kuru Bir Bezle Siliyorsunuz. Uygulamasi Bukadar Basit. Bu Uygulama Sayesinde Aracin Cami Yağmurlu Havalarda Ve Kiş Aylarinda Buğu Oluşumundan Kurtulmuş Olup Temiz Bir Görüş Elde Etmiş Oluyorsunuz ürünümüz Etkisini 30 Gün Boyunca Muhafaza Eder.  30 Gün Etkili Torpido Koruyucu Ve Parlatici

  Bu ürünümüz Ise Aracinizin Torpidosunu Güneşin Zararli Uv Işinlarina Karşi Korur Ve Ayni Zamanda Rengini Yeniler . Silikon Formulü Sayesinde Eskime çatlamalari önler. Ayrica Antistatik Etkisi Sayesinde Toz Tutmayi önler .islak Bezle Silindiği Zamanda Etkisini Yeniler . Ayrica Kullanim Alanlari Deri ,vinil,plastik Ve Kauçuk Yüzeylerde ,de Etkili Bir Koruma Sağlar .

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Lotus Kimya
  çimentepe Sok 25/2 şirinecler (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-531-5718597
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir