Logo Tasarımı (logo Sepeti)

  Http://www.logosepeti.net/ (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-544-4444444 -- --
  logo sepeti (logo tasarımı) (Grafik Tasarımcı)

  logo tasarımı (http://www.logosepeti.net/)

  • İlan Sahibi : logo sepeti (logo tasarımı)
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Ataşehir
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 23 Mayıs 2018 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 4 Mart 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Günlük Gazeteler

  logo tasarımı (http://www.logosepeti.net/) İlan Açıklaması

  Nasıl çalışırız?
  Öncelikle müşterimiz(siz) bize logo tasarım talebinde bulunur. Bizde talebiniz doğrultusunda talebinizi inceler sizinle çalışıp çalışamayacağımıza karar veririz. Bunun amacı ise talepte bulunan şahsın gerçek firma olup olmadığına dair küçük bir araştırma yapılır. Bununla ilgili karara varıldıktan sonra müşterimizin E-Mail adresine logo tasarım teklifi gönderilir; gerekir ise telefon ile irtibata geçilir. (Logo Sepeti iletişim bilgilerini saklı tutar.)

  Daha sonra müşterimiz ile logo tasarımı ile ilgili fiyatlarda anlaşmaya varılır ise, müşterimizden logonun çizileceği, firma ile ilgili bilgiler istenir. Müşterimiz firması ile ilgili bilgileri ve ödeme ile ilgili banka dekontunu tarafımıza yine E-Mail ortamında ilettikten sonra çalışmaya başlarız.

  Çalışma sürecimiz 1 hafta (7 iş gününe tekabül eder). Çalışma süreci sonunda müşterimize; 3 adet özgün, kurumsal, uygulanabilir, işlevsel, sade ve akılda kalıcı logo tasarımlarını sunum yaparız.

  http://www.logosepeti.net/
  Logonuz bir tohuma benzer; önce ekersiniz, sularsınız, sabırla beklersiniz, sonra filiz verir, zamanı gelince gübrelersiniz. tohumunuz bir bakmışsınız ki koskoca bir çınar ağacı oluvermiş.

  Logo tasarımında da bizim için zaman önemlidir. Zamanın her şeyin ilacı ve her ağacın gübresi olduğu fikriyle hareket ederek size özel özgün ve taze beyinler tarafından tasarlanmış logo tasarımları sunuyoruz. http://www.logosepeti.net/

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Firmaya ait başka satım ilanı bulunamamıştır.
  Logo Tasarımı (logo Sepeti)
  Http://www.logosepeti.net/ (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-544-4444444 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir