Balon Merkezi

  Çiftemerdiven Mahallesi Şerafettin Caddesi No:77 Çalıkoparan AP. Karatay/KONYA cep:0555 532 73 95 (Karatay / Konya / Türkiye)
  090-332-3506803
  Ali Çalıkoparan (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ürün Etiketleri

  Logo Baskili Balon.../logo.baskili.balon (www.konyabalonmerkezi.com)./

  • Ürün Adı : Logo Baskili Balon.../logo.baskili.balon (www.konyabalonmerkezi.com)./

  Ürün Hakkında

  Baskılı balon, üzerinde çeşitli şekiller yapılabilen, yazı telefon numarası vs. yazılabilen, logo uygulanabilen balon türleridir. Baskılı balonlar reklam ve tanıtım amaçlı kullanılır, balonun üzerindeki resimler ile görsel olarak ilgi çekici hale gelmektedir. Her türlü boyutta hazırlanan baskılı balon türlerinde, istenirse küçük boyutlarda fazla miktarlarda balonlar yapılabilmekte, istenirse büyük boyutta hazırlanabilmekte ve izleyicinin dikkatini bu açıdan çekebilmektedir. Baskılı balon ile kullanılan reklam türleri için, hem üzerindeki çizim hemde balonun şekli önemlidir. Sadece yuvarlak değil istenilen tarzda kalp şeklinde, oval şekilde veya müşterinin istediği farklı bir şekilde balon yapılabilmekte bu şekilde gönderilmek istenen mesaj daha iyi yerine ulaşabilmektedir. Baskılı balon, genelde çeşitli markalar, firmalar, siyasi partiler, seçim adayları, tarafından kullanılmaktadır. Baskılı balonlar sadece reklam amacıyla kullanılmaz. Bazı özel günlerde özel olarak sipariş verilmekte veya hazır yapılan baskılı balonlardan alınabilmektedir. Mesela sevgililer günü için kalp şeklindeki üzerinde seni seviyorum yazılı balonlar alınabilir. Bu tarzda farklı bir hediye türü olduğundan daha çok ilgi çekici hale gelmektedir bu balon türleri. Başka bir örnek vermek gerekirse, üzerinde sevgilisinin resminin bulunduğu veya farklı bir resim bulunan bir balonun vermek istediği mesaj ve sağlayacağı etki fazla olmaktadır. Bu açıdan baskılı balonlar son zamanlarda fazla kullanılmaktadır. Baskılı balon fiyatları ise yapılan balonun büyüklüğüne ve şekline göre değişmektedir

  Tümünü göster
  Balon Merkezi
  Çiftemerdiven Mahallesi Şerafettin Caddesi No:77 Çalıkoparan AP. Karatay/KONYA cep:0555 532 73 95 (Karatay / Konya / Türkiye)
  090-332-3506803
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir