Sestelekom

  Reyhan mah.Bezciler sok. Beysel işhanı kat:2 Da:12 osmangazi BURSA ( / Bursa / Türkiye)
  090-224-2245656 090-224-2247788
  Ertuğrul CİHAN (Firma Sahibi / Ortağı)

  Linksys Cihazı Olanlara Ücretsiz Callshop Kontürlü Telefon Programı

  • Ürün Adı : Linksys Cihazı Olanlara Ücretsiz Callshop Kontürlü Telefon Programı

  Ürün Hakkında

  Kontörlü Telefon
  Çeşitli iş sahipleri ve yeni iş kuranlar: Yeni bir iş yeri açmayı düşünenler, fatura işlem merkezleri, faturabanklar, ek gelir kazanmak isteyen büfe, bakkal, market sahibi, cep telefonu satış ve servis noktaları, teknoloji mağazaları, kırtasiyeler, turistik merkezlerdeki dükkan sahipleri, işletmecileri, kontörlü internet telefon hizmet noktaları mevcut düzenini bozmadan kolaylıkla callshop veya kontörlü internet telefonu sistemini kurabilirler. Sadece Adsl/internet hatlarının olması yeterlidir. Telefon hattına ihtiyaç yoktur. Dolayısıyla Telekom a sabit ücret dışında hiçbir ücret ödemeden adsl internet üzerinden telefon görüştürmelerinizi rahat rahat yaptırabilirsiniz. İçeriğinde 1 Adet Linksys SPA 2102 1 Adet işletme sahibinin önünde bulunan ücret gösterge kontrol paneli ve 1 Adet Müşterinin önünde telefon cihazının yanında bulunan ücret göstergesinden oluşmaktadır.
  Web CallShop
  Web Callshop, internetcafeler, fatura ödeme yerleri, fatura işlem merkezleri, teknoloji mağazaları, kırtasiyeler,turistik merkezlerdeki işyeri sahipleri ve işletmeler için sadece internetten kullanıcı adı ve şifrelerini girerek kabinlerin göründüğü, görüşmelerin takip edildiği,hesap kesildiği müşterilerinin tüm görüşmelerini mevcut bilgisayarlarından takip ettikleri bir sistemdir. Kurulumu gayet kolay ve ucuz bir sistem olup sadece internet üzerinden telefon görüştürmesini sağlayan LİNKSYS PAP2,PAP2T veya LİNKSYS SPA 2102 Telefon Adaptörü ile 2 hatlı/kabinli bir cihaz yeterlidir. Maliyeti 75-100 YTL dir.
  CallShop Mini
  Call Shop mini Paketi; internet / ADSL bağlantısı olan, call center, arama kabinleri, faturabank şubeleri, fatura ekspres, faturamatik, fatura işlem merkezleri,internet kafeler gibi orta ölçekli işletmeler için hazırlanmış profesyonel ideal bir pakettir. Tekli ve 2 li olmak üzere 2 çeşittir. En önemli özelliği kabin göstergelerinin olmasıdır. Busayede müşteri telefon ederken nereyi aradığını ne kadar ücret tuttuğunu eş zamanlı olarak işletme sahibi

  Tümünü göster
  Sestelekom
  Reyhan mah.Bezciler sok. Beysel işhanı kat:2 Da:12 osmangazi BURSA ( / Bursa / Türkiye)
  090-224-2245656
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir