Lila Yazılım Eğitim Ve Danışmanlık Ltd. Şti

  Büyükdere Caddesi. Gülbahar Mahallesi. Oya Sokak. Yıldırım Apt. No:2 D:3 34394 Şişli/ISTANBUL ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2723398 090-212-2723398
  Mesut Doğan (Diğer)

  Lila Yazılım Özel Eğitim Otomasyonu

  • Ürün Adı : Lila Yazılım Özel Eğitim Otomasyonu

  Ürün Hakkında

  Lila Yazılım Özel Eğitim Otomasyonu alanında 6 yıldır faaliyet gösteren 200’nin üzerinde Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile çalışan profesyonel yazılım firmasıdır. Şubat 2009 dan itibaren mevcut yazılımını tamamen yeni mevzuata (modul sistemi) uygun olarak geliştirmiş ve kullanıcılarının hizmetine sunmuştur. Yeni programımızın eski programımızdan ve kurumlara sunulan diğer programlardan temel farklılıkları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
  Lila Yazılımın Diğer Programlar’dan Temel Farklılıkları;
  ? Yeni programımız web tabanlıdır.Bunun iki büyük avantajı vardır.
  a) Kurum içindeki tek bir bilgisayara kurulum yapılarak kullanıcıların; ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayardan, dilenirse evden programa erişmelerini sağlar.Ek bir kuruluma ve ücrete ihtiyaç yoktur.
  b) Hız, kullanım kolaylığı, performans ve güvenlik açısından program en son yazılım teknolojisini kullanmaktadır.
  ? Programımız yapısı ve kurgusu itibari ile tamamen yeni mevzuattaki modül sistemine uygun olarak geliştirilmiştir.Tüm raporlamalarımız(EK-4, EK-5, Fatura İşlemleri v.s.) ve BEP işlemlerimiz(Kaba Değerlendirme Formu, Bep Formu, Performans Kayıt Tablosu, Dönem Sonu Değerlendirme Formu) yeni mevzuata uygun ve hazırdır.Ayrıca programımız 26 Mart 2009, 05 Haziran 2009 ve 09 Temmuz 2009 tarihli yönergelere de uygundur.
  ? Fatura işlemlerimiz her türlü ihtimal düşünülerek sürekli formda çıktı alabilme imkanı ile geliştirilmiştir.
  ? Programımızda öğrenci kısıtı, eğitimci kısıtı, kurulum kısıtı, güncelleme ücreti ve yıllık kullanım ücreti yoktur.Mevzuattan kaynaklanan tüm güncellemeler ücretsiz olarak geliştirilecektir.
  ? Kurumların bulundukları ilçe MEB lerdeki özel taleplere yönelik raporlama yapma imkanımız vardır.Özel rapor formatlarından tüm müşterilerimiz ücretsiz yararlanabilmektedir.
  ? Lila Yazılım profesyonel yazılım firmasıdır.Müşterilerine çözüm ortaklığı sunar.Uzun vadeli ve kesintisiz tam destek esastır.
  ? Program üzerinde aynı öğrenci biligilerini kullanarak iki yada daha fazla kurum açma imkanı vardır.Resmi planlama ve raporlama yapmak için bir kurumu kullanabilir, diğer kurumu uygulama planlamalarınızda kullanabilirsiniz.Örneğin; 6 seans değilde 8 seans veriyorsunuz bunu uygulama kurumunuzda kullanabilirsiniz.
  ? Daha fazla bilgi ve referanslarımız için tıklayınız…

  Tümünü göster
  Lila Yazılım Eğitim Ve Danışmanlık Ltd. Şti
  Büyükdere Caddesi. Gülbahar Mahallesi. Oya Sokak. Yıldırım Apt. No:2 D:3 34394 Şişli/ISTANBUL ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2723398
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir