Ajansgalata

  Lüleci Hendek Caddesi. Erşahin İş Merkezi (Galata Kulesinden Tophane Parkına İnen Yol Üzerinde) Tophane-Karaköy ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2511082 090-507-3879737
  Atilla Mehmetgil (Satış Müdürü)

  Led Tabela, Led Tabela Fiyatları

  • İlan Sahibi : Atilla Mehmetgil
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Alım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 18 Ocak 2012 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Temmuz 2012 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Tabela- Bez Afiş

  Led Tabela, Led Tabela Fiyatları İlan Açıklaması

  www.ajansgalata.com

  Biz Kimiz ?

  Değişen Pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı ile, yerinde keşiflerle kritik reklam çözümleri sunan, profesyonel kadrosu ile hızlı hizmet ve güvenilirlik ilkesi benimsemiş, reklamda öncü ve yaratıcı çözümlerle markanıza değer katmayı hedeflemiş ve 7 senedir Açık Hava Reklam Sektöründe Hizmet veren bir ekibiz.

  “Teknoloji, Sanat ve Reklam “ bunların birleşimi size ne çağrıştırmakta?Biz sizler için tasarladık ve AjansGalata’yı kurdurk. Eğer bu üç birleşimin randımanlı bir şekilde nasıl fark yarattığını merak ediyor iseniz Gelin Görüşelim.

  Çitanın Hızı, Köpeğin güvenilirliği, Kaplumbağa’nın amaca yönelik Hedefi Şahin’in kesin ve hızlı Çözümü, Bukalemun’un değişen ortam şartlarına göre Tecrübesi, Aslan’ın av konusundaki Profesyonelliği, Kurt’ların Ekip Gücü reklam piyasasında olsa idi nasıl olurdu?

  Tümünü göster
  Ajansgalata
  Lüleci Hendek Caddesi. Erşahin İş Merkezi (Galata Kulesinden Tophane Parkına İnen Yol Üzerinde) Tophane-Karaköy ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2511082 / 090-507-3879737
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir