Laserlite Teknoloji Ve Danışmanlık

  1718 sk no:5 d:1 ( / İzmir / Türkiye)
  090-232-3699327
  Çetin Demirel (Firma Sahibi / Ortağı)

  Laserlite Lamba Series

  • Ürün Adı : Laserlite Lamba Series

  Ürün Hakkında

  Değerli kullanıcı;

  Bilindiği üzere ipl ve lazer teknolojileri gelişmekle birlikte yüksek maliyetlerde gerçekleştirilmektedir.Kullanıcılar gerekli ihtiyaçlarını (başlık-lamba-safir -filtre vs.)cihazlarını temin ettikleri firmalardan,Bu firmalarda elbetteki üretici firmadan temin etmektedirler.

  Bu durum hem kullanıcının rekabette geri düşmesine hemde maliyetlerinin başka cihazlara göre daha fazla olmasına neden oltadir.elbetteki serbest piyasada bu ürün neden pahalı veya neden ucuz diyemeyiz..Ama sonuçta maliyetkerin son kullanıcıya yansıtıldığıda bir gerçektir.

  Laserlite teknoloji ve danışmalık bu doğrultuda güzellik sektöründe alternatif firma olarak ipl ekipmanlar - sarf malzeme ve lamba temini sağlamakta ve türkiyede ilk kez 2. el ipl cihazlarına 1- 1,5 yıl garanti vererek satışını gerçekleştirmektedir.Yanği cihaz veya başlık ve lamba alımlarınızda herşey garanti kapsamındadır.(garanti dışı ürünler alıcıya muhakkak markaya göre söylenir)

  LaserLite Size en kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunmakla birlikte başlık sorunlarınızıda en hızl şekilde yanıtlar.

  Alışkanlıkları değiştirmenin kolay olmadığı şu günlerde Laserlite başlık ve lambanızı size en uygun rakamlarla sunuyor...

  UYGUN FİYAT-KALİTE-GARANTİ-VE KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE ALTERNATİF SERVİS SAĞLAYICINIZ LASERLİTE

  HİZMETİNİZDEDİR.

  SAYGILARIMIZLA...

  Tümünü göster
  Laserlite Teknoloji Ve Danışmanlık
  1718 sk no:5 d:1 ( / İzmir / Türkiye)
  090-232-3699327
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir