Mucize Ürünler Ltd.şti.

  Yenimahalle - Ankara ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3970201 090-312-3971209
  Mucize Ürünler (Diğer)

  Lahanayagi.org - Lahana Yağı

  • İlan Sahibi : Mucize Ürünler
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 17 Eylül 2008 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2008 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Online Alışveriş Siteleri

  Lahanayagi.org - Lahana Yağı İlan Açıklaması

  Lahana Yağı Nedir ?

  Lahana Yağı, %100 doğal ve asla seyreltilmeden üretilen piyasadaki en iyi yağ durumundadır.. İnsan sağlığına zarar vermeden, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. 100% Lahana özünden elde edilmiştir. Lahana Yağı ülkemize üretilmekle birlikte kullanımında hiçbir yan etkisi bulunmayan zayıflama ürünüdür.Kesinlikle bir ilaç değildir !..
  Kısa ve Uzun Vadede Kalıcı Çözüm
  Lahana Yağı kilo verme sürecinde, kilo verdirmekle beraber metabolizmanızda dengeleyeceği için, kısa ve uzun vadede fazla kilolarınızın geri alınmasını engeller..
  Maksimum oranda yoğun nemlendirici etkisi ile kuruluğu önlemeye yardım eder. İzleri yumuşatır ve cildi canlandırır. İçeriğinde yumuşatıcı lahana yağı ile bölgesel zayıflama sağlar.

  Lahana Yağının Kullanımı

  Masaj yöntemi uygulanarak sürülür, Üzeri Streç ile sarılır ve 1 saat bekletilir, duru su ile temizlenir.Ciltte harici olarak kullanılır dahili olarak kullanılmaz.

  Lahana Yağının Faydaları

  Vücudunuza uygulandığında, kendinizi canlı ve hafif hissettirir siluetinizin incelmesini sağlar. Düzenli kullanımda, selülit sonucu oluşan portakal kabuğu görünümünün düzelmesine yardımcı olur.

  Cildin sirkülasyonunu hızlandırır. Cilde sıkılaştırıcı etkisinden başka daha yoğun ve yumuşak bir cilde sahip olabilmenizi sağlar.Bedeninizde gözle görülür şekilde incelme olduğunu düzenli yaptığınız uygulamaların sonrasında görmeniz mümkündür. Dokuların temizlenmesine yardımcı olur.cilde oksijen ve besin kaynağı iletirken, toksin maddeleri cilde zarar vermeden uzaklaştırmasını sağlayan bir işlemdir.Yağ metabolizmasını harekete geçirir. İpeksi ve yumuşak bir cilt sağlayan sıkılaştırıcıdır. Cildin esnekliğini arttırır. Yağ ve su metabolizmasını harekete geçirerek sarkma problemi olan bölgeleri toplar, cildi nemlenir. tamamen doğal yollarla elde edilen organik bir üründür. Aktif oksijen ile doyurulmuş bir solüsyondur. Anti-againg etkisine sahip olması ve kısa sürede mükemmel sonuçlar vermesi daha canlı daha pürüzsüz

  Tümünü göster
  Mucize Ürünler Ltd.şti.
  Yenimahalle - Ankara ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3970201
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir