Kuveyt Türk, Dinamik KOBİ portalını Nexum ile hayata geçirdi

  • Yazı boyutu
Kuveyt Türk, Dinamik KOBİ portalını Nexum ile hayata geçirdi

Kuveyt Türk, Dinamik KOBİ portalını Nexum ile hayata geçirdi

Nexum, KOBİ'ler arasında iletişim ve bilgi alışverişini sağlamak amacıyla Kuveyt Türk Bankası için Dinamik KOBİ web portal uygulaması "www.dinamikkobi.com.tr"yi hayata geçirdi.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, tasarım, ara yüz ve altyapısı Nexum tarafından gerçekleştirilen Kuveyt Türk Dinamik KOBİ portalında kullanıcılar, KOBİ'lerin ilgisini çekebilecek en son haber, video, etkinlik ve makalelerden haberdar olabilecek. Dinamik Kobi Forum uygulaması sayesinde özgürce fikirlerini beyan edip aradıkları bilgilere erişebilecek.
     KOBİ arama sayfası aracılığıyla da KOBİ'lere ait adres, telefon, iletişim gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilecek. Dinamik KOBİ web portalına, kullanıcılar isterler ise üyelik talebinde bulunarak, KOBİ'lerine ait sektör, iletişim ve detay bilgilerinin "www.dinamikkobi.com.tr" internet adresinde yayımlanmasını sağlayabilecek.
     KOBİ'lerin birbiriyle iletişimlerinin kolaylaştırıldığı, istedikleri bilgileri bulabilecekleri ve paylaşım yapabilecekleri portalda, yeni fikirlerin yaratılmasına da olanak sağlanacak.
     Veri tabanı olarak Microsoft SQL Azure, yazılım dili olarak da Microsoft C#.net kullanılarak geliştirilen Dinamik KOBİ portalı projesinde tüm veri tabanı, proje altyapısı ve içerikler Microsoft bulut bilişim çözümü olan, Windows Azure platformu aracılığıyla sunuluyor.
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir