Demodern Beton Boya İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti

  Yeşilbahçe Mah.metin Kasapoğlu Cad.1459sok Lara/antalya (Muratpaşa / Antalya / Türkiye)
  090-531-9403172 -242- --
  serkan YETKİNER (Pazarlama Müdür)

  KÜVET BOYAMA

  • İlan Sahibi : serkan YETKİNER
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Antalya / Muratpaşa
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 13 Ekim 2015 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 9 Eylül 2013 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Lavabo-Küvet-Klozet

  KÜVET BOYAMA İlan Açıklaması

  Yüzey Yenileme Konusunda DEMODERN ART STUDİO Tecrübesi Tartışılmaz Ustaları Ve Teknik Kadrosuyla, Faailyet Verdiği Tüm Alanlarda Müşterilerine Kalite Sunma Konusunda Kesin Çözümdür.
  Yenilenmesi binlerce liraya mal olacak olan küvet ve sarf malzemelerinin yenisiyle değiştirilirken sebep olacağı, fayans kırılmaları, toz, moloz, gürültü ve kirin yanında bir de küvetinizi ya da duş teknenizi günlerce kullanamayacaksınız.
  Küveti değiştirelim derken öngörülemeyen tesisat sökme durumlarıda size ayrıca bir masraf daha çıkaracak.
  Tüm bunlara gerek kalmadan bu yenilemeyi bırakın sizin için, temiz, çok daha ekonomik ve hemen kullanıma hazır bir şekilde biz yapalım. Başınızı ağrıtmadan, evinizi kirletmeden, banyonuzu ve fayanslarınızı sökmeden, kırmadan, yıkmadan, uygulamadan birkaç saat sonra kullanabileceğiniz şekilde yenileyelim.
  Yüzeyleriniz Yenilerken Sadece İşlem Hızı Değil, İşlem Kalitesi Ve Temiz Çalışma Koşullarının Da Sağlanması Konusunda DEMODERN Lider Olmayı Hedefleyen Bir Kuruluş Olmaktan Gurur Duyar..
  Yüzey Yenileme Konusunda Doğru Ve Kaliteli, Ekonomik Ve Temiz Çalışma Ortamı Sağlayan DEMODERN, Kaliteli Ve Tecrübeli Teknik Kadrosuyla Sizlerle Çalışmaktan Mutluluk Duyar..
  Yetkili Kişi : Serkan YETKİNER

  TEL No : (090) 0531 940 31 72

  küvet boyama, küvet boyasi, küvet kaplama, küvet tadilat, küvet tamiri,küvet yenileme,küvet boyama antalya,küvet boyama firmalar,küvet nasıl boyanır,küvet temizliği,küvet bakımı,duşakabin tamiri,duşakabin firmaları antalya,ekonomik küvet antalya,küvet boyası antalya,antalya küvet boyama,marmaris küvet boyama,fethiye küvet boyama,bodrum küvet boyama,kaydırak bakımı,havuz bakımı antalya,kaydırak boyası,kaydırak imalat,küvet boyama fiyatları,küvet boyama nasıl yapılır,sprey küvet boyası,küvet boyası,banyo küvet boyama,küvet fiyatları,küvet boyama ankara,duş teknesi boyama,küvet boyası,küvet boyası nerede satılır,

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Demodern Beton Boya İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.şti
  Yeşilbahçe Mah.metin Kasapoğlu Cad.1459sok Lara/antalya (Muratpaşa / Antalya / Türkiye)
  090-531-9403172 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir