Kutlu Makine

  İvogsan 21. Cadde1327. Sokak. No:6 Ostim/ankara (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3957446 -- --
  cuma kutlu (Firma Sahibi / Ortağı)

  Kutlu Makine Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  KUTLU MAKİNE’DE YARIN İLE BUGÜN BİRLİKTE YAŞANIR

  Dünya hepimizin izlediğinden daha hızlı değişiyor. Biz bu değişimleri kendi gelişme süreçleri içinde bazen yakalıyor, bazen de sadece sonuçlarını göğüslemek zorunda kalıyoruz.
  İnsanlık günümüzde bilginin en değerli kaynak haline geldiği bir dönemde yaşıyor. Üretim departmanları piyasa ile aynı titreşim çizgisini korumak, dışarıdaki her türlü beğeni ve koşul değişimini yakından takip etmek gibi bir misyonu üstlenmiş bulunuyorlar. Bunlar sınır kavramını yeniden keşfetmiş bir dünyaya yönelik üretim felsefesidir.
  KUTLU MAKİNE olarak işletme hayatımıza geri dönüp baktığımızda, bir dizi idealden ilham alan ve bu ideallerle yönlenen düşü stratejiye çevirebilen bir şirket portresi görürüz.
  AR-GE ( Araştıma – Geliştirme) çalışmalarında edindiğimiz 33 yıllık tecrübeden sonra yenilikler geliştirmenin mekanizmasını çok iyi anladığımızı düşünüyoruz. Bu nedenle biz mobilya makineleri üretim sektöründe, kurumsal ilkelerimizin ön plana çıktığı bir model olarak var olmak istiyoruz.
  KUTLU MAKİNE, ulusal kimliğin sınırlandırıcı yapı taşlarından sıyrılarak daha sıkı bir örgü oluşturan dünya topluluğuna entegrasyona önem veren aktif ve üretken bir şirkettir.
  Mobilya makineleri üretiminde başarılı olmamızın bir başka anahtar unsuru da, teknoloji yoğunluklu, pazar potansiyeli olan çekici ürün gruplarının büyüme eğrisi ile yolumuza devam ediyor olmamızdır.
  İçinde bulunduğumuz 21’inci yüzyılın zorunlu kıldığı dinamik etkileşime ayak uydurabilmemizi üç temel şarta bağlıyoruz: Maliyet, kalite ve ihtiyaçları karşılama hızı
  Bizim için “ürün ya da hizmette, işte amacımıza ulaştık” diyebileceğimiz mükemmel bir bitiş çizgisi yoktur. Başarıyı hiç bitmeyen bir süreç olarak algılıyoruz.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Kutlu Makine
  İvogsan 21. Cadde1327. Sokak. No:6 Ostim/ankara (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3957446 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir