Kütahya Seramik aynı anda 24 mağaza açtı

  • Yazı boyutu
Kütahya Seramik aynı anda 24 mağaza açtı

Ankara'daki mağazanın açılışına Ekonomi Bakanı Çağlayan ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker de katıldı

Kütahya Seramik firması 13 ilde aynı anda 24 mağaza açılışını gerçekleştirdi.
     Firmanın Ankara'daki mağazasının açılışına Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker de katıldı.
     Mağazanın açılışına katılan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, konuşmasına İslam aleminin Berat Kandili'ni kutlayarak başladı. Türkiye'nin vitrifiye sektöründe dünyada ilk sıralarda yer alan ülkeler arasında bulunduğunu kaydeden Çağlayan, 10-15 yıl kadar önce ithal edilen tasarımların bugün Türk mühendisler tarafından yapıldığını söyledi. Çağlayan, aynı zamanda ihracatçı bir firma olan Kütahya Seramik'in Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral'ı başarılarından dolayı tebrik etti.
     Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker de Kütahya Seramik firmasının kendisiyle Kütahya şehrini de marka haline getirdiğini söyledi. Konuşmaların ardından Çağlayan, Eker ve Nafi Gürel mağazanın açılışını birlikte yaptı.
     Ankara mağazasıyla aynı anda Afyon, Batman, Bursa, Diyarbakır, Giresun, Kütahya, Mardin, Mersin, Ordu, Samsun, Balıkesir ve İstanbul'da toplam 16 bin metrekare alana sahip 24 mağaza açıldı. Böylece Kütahya Seramik'in mağaza sayısı 173'e ulaştı.
    
    
    


Bu haberi 332 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir