Kuşadası Limanı, Acaralı konukları ağırladı

  • Yazı boyutu
Kuşadası Limanı, Acaralı konukları ağırladı

Kuşadası Limanı, Acaralı konukları ağırladı

Kuşadası Limanı, Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti Maliye ve Ekonomi Bakanı Giorgi Tavartkiladze ve beraberindeki heyeti ağırladı.
     Acara Özerk Cumhuriyeti Maliye ve Ekonomi Bakanı Tavartkiladze, Acara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tamar Şavadze ile Royal Carabbian Acaristan Temsilcisi Giorgi Varshalomidze ile birlikte Kuşadası Limanı'nı ziyaret etti.
     Liman işletmesini yürüten Ege Ports'un Genel Müdürü Aziz Güngör, Kuşadası Belediye Meclisi Kültür ve Turizm Komisyonu Başkanı ve Kuşadası Tanıtma Vakfı (KUTAV) Genel Sekreteri Murat Saraç'ın da hazır bulunduğu ziyarette, konuk heyete kruvaziyer taşımacılığı ve liman yönetimi konularında bilgi verdi.
     Ege Ports Genel Müdürü Güngör, ziyarete konuk heyete yaptığı sunumda, limanın 2003 yılında özelleştirme sonrası yapılan yatırımlar, etkin ve profesyonel yönetim ve pazarlama ile gelen gemi sayısını 2 katına çıkardığını söyledi.
    
    
    

Bu haberi 232 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir