Sistem Medya İnternet Teknolojileri

  Gökalp Mah. 48/4 sokak No:1/B Zeytinburnu - İstanbul http://www.sistemmedya.net bilgi@sistemmedya.net (Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5826553 090-212-6791159 090-532-4178407
  Sistem Medya (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Kurumsal Tv

  • Ürün Adı : Kurumsal Tv

  Ürün Hakkında

  Kurumsal TV (digital signage) nedir ve nasıl çalışır?
  Kurumsal TV, firmaların LCD, LED ya da Monitör ekranları aracılığıyla kendi özgün içeriklerini yayınlayabilecekleri internet tabanlı yayın sistemidir.

  Kurumsal TV Kullanım Amacı Nelerdir?
  Kurumsal TV Kullanım amacı firmanın ihtiyacına göre değişmektedir.
  Kurumsal TV ile ürünlerinizi, aktivitelerinizi, kampanyalarınızı tanıtabilir, personelinizi eğitebilir, logonuzu ön plana çıkartabilir ya da reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bankolardaki TV’ler aracılığıyla bekleyen müşterilerinizin zaman geçirmesini, sizin hakkınızda bilgi edinmesini, duyurularınızı izlemesini, ürün ve ya hizmetleriniz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca firma içi bilgi paylaşımında bulunabilir ya da bir eğitim kurumu iseniz sınıf önlerindeki TV’ler aracılığı ile ders programı bilgileri, öğretmen bilgileri gibi birçok içeriği yayınlayabilirsiniz.
  Bunlarının yanı sıra güncel haber, döviz kurları, hava durumu gibi yayınları paylaşabilirsiniz.
  Dilerseniz tüm bu seçeneklerin hepsini birden kullanabilirsiniz.

  Kurumsal TV İçerik Yönetimi
  Kurumsal TV içerik yönetimi internet tabanlı olduğu için yönetim işlemlerini, internet erişiminiz olan herhangi bir yerden kolayca yapabilirsiniz. İsteğinize göre her türlü metin, resim, video, animasyon gibi içeriklerinizi basitçe yükleyebilir, yayınlayabilir, ya da yayından kaldırabilirsiniz. Kurumsal TV’nin özgün içerik yönetimi ve esnekliği sayesinde ister tüm yayın noktalarınızda aynı içeriğin,

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Sistem Medya İnternet Teknolojileri
  Gökalp Mah. 48/4 sokak No:1/B Zeytinburnu - İstanbul http://www.sistemmedya.net bilgi@sistemmedya.net (Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5826553 / 090-532-4178407
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir