Kunduz Yapım

  Atatürk Bulvarı İlbank Sitesi A Blok No 86 Kavaklıdere (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-4281643 090-312-4281643
  Berk Özgür (Firma Sahibi / Ortağı)

  Kunduz Yapım Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Öncelikli olarak günümüz ekonomisinde önemli yer edinen B2B (Business-to-Business) ve B2C (Business-to-Consumer) açığını kapatmayı hedefleyen Kunduz Yapım, genç ve dinamik kadrosuyla bu sektörü hareketlendirmeyi amaçlar. Her türlü hizmet ve ticaret sektöründe sunduğu çözümlerle çalıştığı şirketlerin iş kapasitesini yükseltmek, hızlandırmak ve saygınlık kazandırmak en önemli ilkeleridir.
  Ülkemizde henüz gelişmekte olan Business Solutions ve Reklam sektöründe lokal çözümler sağlayan Kunduz Yapım, gücünü akılcı ve yenilikçi çözümlerden alır. Çoklu rekabet ortamlarında en önemli kıstas olan verimlilik yönünde yaptığı teknolojik devrim ve yeniliklerle beraber çalıştığı firmalara devinim kazandırmak en büyük artısı olarak öne çıkar.
  Aynı zamanda geleneksel reklamcılık ve Ankara’da eksikliği çok hissedilen video reklamcılıkta iddialı olmak Kunduz Yapım’ın birincil amaçlarındandır. Özellikle Anadolu’dan İstanbul’a akan görsel-işitsel reklamcılık trafiğini azaltan ve Ankara’daki müşterilerine bu alanda rakiplerini aratmayacak hizmetleri Ankara’da sunan ender kuruluşlardan olarak yerini korur.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Kunduz Yapım
  Atatürk Bulvarı İlbank Sitesi A Blok No 86 Kavaklıdere (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-4281643
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir