KUDAKA, 2013 yılı mali destek programını açıkladı -Ajansın 15 milyon lira bütçeli mali destek…

  • Yazı boyutu
KUDAKA, 2013 yılı mali destek programını açıkladı
  -Ajansın 15 milyon lira bütçeli mali destek…

KUDAKA, 2013 yılı mali destek programını açıkladı -Ajansın 15 milyon lira bütçeli mali destek programından Erzurum, Bayburt ile Erzincan'daki işletmeler, kurum ve kuruluşlar yararlanabilecek

Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), 15 milyon lira bütçeli 2013 yılı mali destek programını ilan etti.
     KUDAKA Genel Sekreterliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Erzurum, Bayburt ve Erzincan bölgesinde faaliyet gösteren işletmeler, kurum ve kuruluşlara, mali destek programları teklif çağrısının 31 Ekim Çarşamba günü başlayacağı belirtildi.
     Proje teklif çağrısı kapsamında 15 milyon lira kaynak aktarılacağı ifade edilen açıklamada, "Mali Destek Programları çerçevesinde 15 milyon liralık mali kaynağın bölgemizde faaliyet gösteren işletmeler, kurum ve kuruluşlardan gelecek olan başarılı projelere hibe olarak aktarılması planlanmıştır" denildi.
     Açıklamada, mali destek programlarının duyurulabilmesi için Erzurum, Erzincan ve Bayburt kent merkezleri ile tüm ilçe merkezlerinde ajans tarafından bilgilendirme toplantıları düzenleneceği bildirildi.
     Bayburt'ta 31 Ekim, Erzurum ve Erzincan'da 1 Kasım tarihlerinde bilgilendirme toplantıları yapılacağı belirtilen açıklamada, destek programlarıyla ilgili ayrıntılı bilginin ajans genel sekreterliğinden öğrenilebileceği kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 365 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir