1.yıl

  Küçükesat York Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat York Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat york servisi,küçükesatta york servisi,york küçükesat servisi,york servisi küçükesat,ankara küçükesatta york servisi,küçükesatta york beyaz eşya servisi,küçükesatta york klima servisi,küçükesatta york kombi servisi,ankarada york servisleri,york ankara servisleri
  York ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat york servisi size bir telefon kadar yakındır.

  York küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta york beyaz eşya servisi,küçükesat york kombi servisi,ve küçükesat york klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada york servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili york servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  York ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan york servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat york servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü york küçükesat york servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir