1.yıl

  Küçükesat Tolon Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Tolon Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat tolon servisi,küçükesatta tolon servisi,tolon küçükesat servisi,tolon servisi küçükesat,ankara küçükesatta tolon servisi,küçükesatta tolon beyaz eşya servisi,küçükesatta tolon klima servisi,küçükesatta tolon kombi servisi,ankarada tolon servisleri,tolon ankara servisleri
  Tolon ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat tolon servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Tolon küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta tolon beyaz eşya servisi,küçükesat tolon kombi servisi,ve küçükesat tolon klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada tolon servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili tolon servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Tolon ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan tolon servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat tolon servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü tolon küçükesat tolon servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir