1.yıl

  Küçükesat Sunny Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Sunny Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat sunny servisi,küçükesatta sunny servisi,sunny küçükesat servisi,sunny servisi küçükesat,ankara küçükesatta sunny servisi,küçükesatta sunny beyaz eşya servisi,küçükesatta sunny klima servisi,küçükesatta sunny kombi servisi,ankarada sunny servisleri,sunny ankara servisleri
  Sunny ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat sunny servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sunny küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta sunny beyaz eşya servisi,küçükesat sunny kombi servisi,ve küçükesat sunny klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sunny servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sunny servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sunny ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sunny servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat sunny servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sunny küçükesat sunny servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir