1.yıl

  Küçükesat Sigma Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Sigma Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat sigma servisi,küçükesatta sigma servisi,sigma küçükesat servisi,sigma servisi küçükesat,ankara küçükesatta sigma servisi,küçükesatta sigma beyaz eşya servisi,küçükesatta sigma klima servisi,küçükesatta sigma kombi servisi,ankarada sigma servisleri,sigma ankara servisleri
  Sigma ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat sigma servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sigma küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta sigma beyaz eşya servisi,küçükesat sigma kombi servisi,ve küçükesat sigma klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sigma servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sigma servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sigma ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sigma servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat sigma servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sigma küçükesat sigma servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir