1.yıl

  Küçükesat Sharp Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Sharp Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat sharp servisi,küçükesatta sharp servisi,sharp küçükesat servisi,sharp servisi küçükesat,ankara küçükesatta sharp servisi,küçükesatta sharp beyaz eşya servisi,küçükesatta sharp klima servisi,küçükesatta sharp kombi servisi,ankarada sharp servisleri,sharp ankara servisleri
  Sharp ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat sharp servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sharp küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta sharp beyaz eşya servisi,küçükesat sharp kombi servisi,ve küçükesat sharp klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sharp servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sharp servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sharp ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sharp servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat sharp servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sharp küçükesat sharp servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir