1.yıl

  Küçükesat Lg Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Lg Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat lg servisi,küçükesatta lg servisi,lg küçükesat servisi,lg servisi küçükesat,ankara küçükesatta lg servisi,küçükesatta lg beyaz eşya servisi,küçükesatta lg klima servisi,küçükesatta lg kombi servisi,ankarada lg servisleri,lg ankara servisleri
  Lg ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat lg servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Lg küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta lg beyaz eşya servisi,küçükesat lg kombi servisi,ve küçükesat lg klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada lg servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili lg servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Lg ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan lg servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat lg servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü lg küçükesat lg servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir