1.yıl

  Küçükesat Hicon Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Hicon Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat hicon servisi,küçükesatta hicon servisi,hicon küçükesat servisi,hicon servisi küçükesat,ankara küçükesatta hicon servisi,küçükesatta hicon beyaz eşya servisi,küçükesatta hicon klima servisi,küçükesatta hicon kombi servisi,ankarada hicon servisleri,hicon ankara servisleri
  Hicon ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat hicon servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hicon küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta hicon beyaz eşya servisi,küçükesat hicon kombi servisi,ve küçükesat hicon klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hicon servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hicon servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hicon ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hicon servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat hicon servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hicon küçükesat hicon servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir