1.yıl

  Küçükesat Gorenje Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Gorenje Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat gorenje servisi,küçükesatta gorenje servisi,gorenje küçükesat servisi,gorenje servisi küçükesat,ankara küçükesatta gorenje servisi,küçükesatta gorenje beyaz eşya servisi,küçükesatta gorenje klima servisi,küçükesatta gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Gorenje ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat gorenje servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Gorenje küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta gorenje beyaz eşya servisi,küçükesat gorenje kombi servisi,ve küçükesat gorenje klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada gorenje servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili gorenje servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Gorenje ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan gorenje servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat gorenje servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü gorenje küçükesat gorenje servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir