1.yıl

  Küçükesat Franke Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Franke Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat franke servisi,küçükesatta franke servisi,franke küçükesat servisi,franke servisi küçükesat,ankara küçükesatta franke servisi,küçükesatta franke beyaz eşya servisi,küçükesatta franke klima servisi,küçükesatta franke kombi servisi,ankarada franke servisleri,franke ankara servisleri
  Franke ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat franke servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Franke küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta franke beyaz eşya servisi,küçükesat franke kombi servisi,ve küçükesat franke klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada franke servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili franke servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Franke ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan franke servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat franke servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü franke küçükesat franke servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir