1.yıl

  Küçükesat Diamond Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Diamond Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat diamond servisi,küçükesatta diamond servisi,diamond küçükesat servisi,diamond servisi küçükesat,ankara küçükesatta diamond servisi,küçükesatta diamond beyaz eşya servisi,küçükesatta diamond klima servisi,küçükesatta diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Diamond ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat diamond servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Diamond küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta diamond beyaz eşya servisi,küçükesat diamond kombi servisi,ve küçükesat diamond klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada diamond servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili diamond servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Diamond ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan diamond servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat diamond servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü diamond küçükesat diamond servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir