1.yıl

  Küçükesat Cartel Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Küçükesat Cartel Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  küçükesat cartel servisi,küçükesatta cartel servisi,cartel küçükesat servisi,cartel servisi küçükesat,ankara küçükesatta cartel servisi,küçükesatta cartel beyaz eşya servisi,küçükesatta cartel klima servisi,küçükesatta cartel kombi servisi,ankarada cartel servisleri,cartel ankara servisleri
  Cartel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan küçükesat cartel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Cartel küçükesat servisi olarak aynı zamanda küçükesatta cartel beyaz eşya servisi,küçükesat cartel kombi servisi,ve küçükesat cartel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada cartel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili cartel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Cartel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan cartel servisi Küçükesat da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  küçükesat cartel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü cartel küçükesat cartel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir