Akademi Marmara

  Batı Mah. Hatboyu Cad. Zeynep İş Merkezi Kat 3 Pendik (Pendik / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4832035 090-216-4832035
  murat maral (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Kpss Dgs Smmm Ales Sertifikasyon Kursu

  • Ürün Adı : Kpss Dgs Smmm Ales Sertifikasyon Kursu

  Ürün Hakkında

  ALES
  Açık Öğretimde Bütünsel Yaklaşım Sisteminin ön hedefi, kurumumuzun desteğiyle üniversitesinden lisans diplomasını alan tüm öğrencilerimizin Yüksek Lisans yapmalarını sağlamaktır. Bu amaçla öğrencilerimizi 1. Sınıftan itibaren yüksek lisans yapmaları için motive ederiz. Lisans Diplomasını alan öğrencimiz Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavında uzman Türkçe Ve matematik öğretmenleriyle yoğun bir ALES hazırlık sürecine girer.
  ALES kurslarının başlama tarihleri ve daha ayrıntılı bilgi için Akademi Marmara ALES Masasına başvurabilirsiniz.
  KPSS
  Bilindiği üzere kamu kurumları ekonomik durgunluk dönemlerinde çalışılmak istenen en önemli istihdam merkezleri haline gelir. Günümüz böyle bir süreçten geçmektedir.
  Açık Öğretimde Bütünsel Yaklaşım Sistemi, öğrencilerin kendi oluşturdukları hedeflerle de entegre halinde çalışır. Kamu kurumlarında görev yapmak amacıyla lisans diplomasına hak kazanan öğrencilerimiz, hedeflerine ulaşmak ve Kamu Personeli Seçme Sınavında başarılı olmak için konusunda uzman bir kadro ile yoğun bir KPSS hazırlık sürecine girer.
  KPSS kurslarının başlama tarihleri ve daha ayrıntılı bilgi için Akademi Marmara KPSS Masasına başvurabilirsiniz.
  SMMM
  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Serbest Muhasebecilerin yaptığı tüm faaliyetleri yapabilmenin yanında; işletmelerin muhasebe sistemlerini kurmak ve geliştirmek finans ve mali mevzuat konularında danışmanlık yapmaktır. Mali tabloları, raporları ve beyannameleri düzenlemesinin yanında, bilirkişilikte yapabilir. Serbest muhasebeci Mali Müşavir olabilmek için; İşletme, İktisat, Hukuk, Bankacılık, Kamu Yönetimi vb. dallarından birinde 4 yıllık lisans eğitimini tamamlayan kişiler 2 yıllık muhasebe stajının yanı sıra Meslek Sınavını da ( SMMM) başarmış olmak zorundadır.
  Meslek seçiminde en kestirme yollardan biride SMMM sınavını başarıp serbest muhasebeci ve / veya mali müşavir olmaktır. Açıköğretimde Bütünsel Yaklaşım Sistemi, SMMM sınav başarısını ve mali müşavirlik mesleğini 1. Sınıftan itibaren muhasebe mesleğine yatkın ve istekli öğrencilerinin hedefi haline getirir.Lisans Diplomasını alan öğrencimiz serbest Muhasebe Mali Müşavirlik Mesleki Yeterlilik Sınavında deneyimli uzman bir kadro ile yoğun bir SMMM hazırlık sürecine girer.
  SMMM kurslarının başlama tarihleri ve daha ayrıntılı bilgi için Akademi Marmara SMMM Masasına başvurabilirsiniz.
  DGS
  Dikey geçiş sınavı meslek yüksek okulları veya Açık öğretim Önlisans programları mezunlarının örgün öğretim lisans programlarına devam edebilmeleri için yapılmaktadır. DGS sözel yetenek ve sayısal yetenek olmak üzere iki bölümde oluşmaktadır. Diğer sınavlarda farklı olarak adaylar yerleşmek istedikleri üniversite tercihlerini sınav başvurusu ile aynı zamanda yapmaktadır.
  Açıköğretimde Bütünsel Yaklaşım Sistemi, dikey geçiş sınavını her öğrencinin doğal hedefi olarak kabul eder ve bu sınavlara hazırlık sürecini bu hedef paralelinde ALES kadrosuyla organize eder.
  DGS kurslarının başlama tarihleri ve daha ayrıntılı bilgi için Akademi Marmara ALES Masasına başvurabilirsiniz.
  SERTİFİKASYON
  Açık Öğretimde Bütünsel Yaklaşım sisteminin önemli noktalarından biride sertifikasyon eğitimleridir. Yüksek lisans hedefiyle üniversitesinden mezun olmuş öğrencilerimiz iş hayatında ihtiyaç duyacakları daha derin bilgilere sertifika eğitimlerimiz sayesinde ulaşırlar. Öğrencilerimiz iş dünyasında binlerce MBA mezunu rakibiyle sertifika eğitimlerimiz sayesinde rekabet edebilecek bilgi düzeyine erişirler.

  Tümünü göster
  Akademi Marmara
  Batı Mah. Hatboyu Cad. Zeynep İş Merkezi Kat 3 Pendik (Pendik / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4832035
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir