Korur Danişmanlik Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.

  Merkez : Değirmenyolu Sk. Kutay Iş Merkezi C Blk. Kat 2 D : 5 / 6 Bostanci / Kadiköy Irtibat Ofisi : Arda Sk. No : 35 /1 çobançeşme / Yenibosna ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-5751216 090-216-5752397
  M.melih Atalay (Diğer)

  Korur Danişmanlik Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Korur Danışmanlık Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. Güven ve kaliteli hizmet ilkesiyle, 1982 yılında Hüsamettin KORUR tarafından ana faaliyet alanı gümrük komisyonculuğu olmak üzere kurulmuştur. 25 yıldır istikrarlı yükseliş ile ithalat, ihracat, gümrükleme konularında hizmet vermektedir.2000 yılında Gümrük Müşavirliği Unvanını almış olan şirketimiz, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet politikasını 2004 yılında Danışmanlık Unvanını alarak müşterilerimize ithalat, ihracat gümrükleme hizmetlerinin yanı sıra danışmanlık alanında da hizmet sunmaya başlamıştır.Korur Danışmanlık Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. Tescilli unvanının yanı sıra, dünya çapında değişim sürecine paralel olarak, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmeti en yüksek memnuniyetle verebilmek amacıyla 2004 yılında yeniden yapılanma faaliyetlerine başlamış, bu faaliyetlerin bir sonucu olarak da bünyesinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini kurmuştur. Böylece müşteri odaklı firma yaklaşımını bir kurum kültürü haline getirmiştir.Özellikle imalat sektörüne hizmette, bir vidanın bir tezgahı işlevsiz hale getireceğinin, bununda mikro anlamda üretiminize, makro anlamda ülke ekonomisine negatif etkilerinin olabileceğinin bilinci ile yerine göre zaman sınırı olmaksızın çalışılması gerektiğinin farkındayız. İthalat işlemlerinizin yanı sıra yapacağınız ihracatın ve katılacağınız fuarlarında öneminin bilincindeyiz. Eğitimli ve deneyimli kadromuz ve teknolojik donanımımız ile işlerinizi takipte, kendimizi Şirketinizin kadrolu elemanı gibi kabul etmemiz ve işin aksamaması için gerekli titizliği göstermemiz gerektiğini unutmamak prensibimizdir. E- gümrük ve e - arşiv uygulamalarımız ile çağın gerektirdiği teknolojiden yararlanarak müşterilerimizin beklentilerini üst düzeyde gerçekleştirmekteyiz. Gerek ithalat işlemlerinizde ve gerekse ihracat işlemlerinizde maksimum hız kadar ücretinde öneminin farkındayız. Maliyetleriniz olabilecek en alt seviyede tutmak bizim içinde önem arz etmektedir. Minimum zama, minimum maliyetl

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Korur Danişmanlik Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.
  Merkez : Değirmenyolu Sk. Kutay Iş Merkezi C Blk. Kat 2 D : 5 / 6 Bostanci / Kadiköy Irtibat Ofisi : Arda Sk. No : 35 /1 çobançeşme / Yenibosna ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-5751216
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir