Körfez Yayınları'ndan Fatih Projesi'ne destek

  • Yazı boyutu
Körfez Yayınları'ndan Fatih Projesi'ne destek

Körfez Yayınları'ndan Fatih Projesi'ne destek

Sürat AŞ bünyesinde faaliyet gösteren Körfez Yayınları, Fatih Projesi'ne sosyal sorumluluk desteği verecek.
     Körfez Yayınları'ndan yapılan açıklamaya göre, üniversite adaylarının 1.000'den fazla konuya dijital ortamda ulaşmasını sağlayacak olan Körfez Test, ücretsiz olarak piyasaya sürüldü.
     Fatih Projesi'ne katkı sağlayacak olan uygulama, 40 bin'den fazla soruyu video ve animasyon anlatımla öğrencilerin kullanımına sunuyor. Böylece öğrenciler, kendilerine her ortamda her yerde çalışmak için test oluşturup çözemedikleri soruların cevaplarını tabletlerinden izleyebilecek.
     Fatih Projesi kapsamında okullarda tablet bilgisayar dağıtımının gündemde olduğu bir dönemde projeye destek olma amacıyla hazırlanan Körfez Test akıllı tahta ve tablet bilgisayarlarla aynı anda uyumlu çalışacak şekilde üretildi.
     Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilen uygulama kapsamında videoların izlenebilmesi için internet erişimi gerekiyor. Sistem android ile de uyumlu çalışıyor.
    
    
    

Bu haberi 118 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir