Köprü ve otoyollarda özelleştirilme

  • Yazı boyutu
Köprü ve otoyollarda özelleştirilme

Son teklif verme tarihi 31 Ekim'e uzatıldı

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Karayolları Genel Müdürlüğünün (KGM) sorumluluğunda olup, yapım, bakım, onarım ve işletimini üstlendiği, bağlantı yolları ile bazı otoyollar ile Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri üzerindeki tesis, merkez ve birimlerin özelleştirilmesine ilişkin açılan ihalede son teklif verme tarihini uzattı.
     Resmi Gazete'nin Artırma, Eksiltme ve İhale İlanlarında yer alan duyuruya göre, ÖİB tarafından, Karayolları Genel Müdürlüğünün sorumluluğunda olup, yapım, bakım, onarım ve işletimini üstlendiği, bağlantı yolları ile Edirne-İstanbul-Ankara Otoyolu, Pozantı-Tarsus-Mersin Otoyolu, Tarsus-Adana-Gaziantep Otoyolu, Toprakkale-İskenderun Otoyolu, Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu, İzmir-Çeşme Otoyolu, İzmir-Aydın Otoyolu, İzmir ve Ankara Çevre Otoyolu, Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Çevre Otoyolu ve bunlar üzerindeki hizmet tesisleri, bakım ve işletme tesisleri, ücret toplama merkezleri ve diğer mal ve hizmet üretim birimleri ile varlıkların (OTOYOL), tek paket halinde birlikte, fiili teslim tarihinden itibaren 25 yıl süre ile İşletme Haklarının Verilmesi yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin açılan ihalede son teklif verme tarihi uzatıldı.
     25 Ağustos 2011 tarihinden itibaren yayınlanan ilanlarla açılan ihalede, ön yeterlik son başvuru tarihi olan 28 Haziran Perşembe günü, 3 Eylül 2012 Pazartesi günü saat 16.00'ya, son teklif verme tarihi 9 Ağustos Perşembe günü, 31 Ekim Çarşamba günü saat 16.00'ya uzatıldı.
     İhaleye ilişkin diğer hususların İhale Şartnamesi'nde yer aldığı anımsatıldı.
    
    
    


Bu haberi 266 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir