Konya Tarım ve Hayvancılık fuarları -Konya 11. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla…

  • Yazı boyutu
Konya Tarım ve Hayvancılık fuarları
  -Konya 11. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla…

Konya Tarım ve Hayvancılık fuarları -Konya 11. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı ile Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi Fuarı, ziyaretçi akınına uğruyor

Konya 11. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı ile Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi Fuarı, ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.
     TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yıl fuarların 6 ayrı salonda açık alanlarla birlikte 70 bin metrekarede açıldığını belirtti.
     Fuarlarda 28 ülkeden bin 500 marka ve 600 firmanın yerini aldığını ifade eden Ersözlü, bu yıl bir yenilik gerçekleştirerek ilk günü özel davetlilere ayırdıklarını söyledi.
     Ersözlü, "Bu sayede, davetliler, firmalarla özel görüşmeler yaptı. İlk günden itibaren inanılmaz bir yoğunluk var. Geçtiğimiz yıl fuarı 210 bin civarında ziyaretçi gezmişti. Bu yıl ise 250 bin civarında ziyaretçi bekliyoruz. Bu fuarı geçen seneye göre yüzde 20 büyüme ile açıyoruz. Yurt dışından, 42 ülkeden ziyaretçi bekleniyor. Fuara akın akın insanlarımız, çiftçilerimiz geliyor. İlk gün olmasına rağmen bazı firmalar çok fazla satış yaptı" diye konuştu.
     Girişlerin ücretsiz olduğu fuarlar, KTO-TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezi'nde 16 Mart'a kadar ziyaretçilere açık olacak.
    
    
    

Bu haberi 368 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir