Konya Tarım Fuarı hazırlıkları sürüyor -11. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi…

  • Yazı boyutu
Konya Tarım Fuarı hazırlıkları sürüyor
  -11. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi…

Konya Tarım Fuarı hazırlıkları sürüyor -11. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı'na 500'e yakın firma ve firma temsilcisi katılacak

TÜYAP Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan 11. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı'na 500'e yakın firma ve firma temsilcisinin katılacağı bildirildi.
     TÜYAP Fuarcılık A.Ş. Konya Bölge Başkanı Mehmet Ali Ayyıldız, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 13-16 Mart tarihleri arasında 11. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı'nın gerçekleştirileceğini söyledi.
     Fuara, yurt içinden ve yurt dışından toplam 500'e yakın firma ile firma temsilcisinin katılacağını ifade eden Ayyıldız, 300 bin ziyaretçi beklediklerini belirtti.
     Ayyıldız, Konya Tarım Fuarı'nın yurt içi ve yurt dışından yoğun ilgi gören fuarlardan biri olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:
     "Fuara, Doğu Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Hollanda, Almanya, İtalya, Çin, İran, Özbekistan, Rusya, Suriye ve Mısır'dan bine yakın ziyaretçi katılacak. 60 bin metrekare alanda organize edilecek fuarda, son teknoloji tarımsal alet ve hayvancılık ekipmanları yer alacak. Beş salonda açılacak fuar için 100 bin metrekarelik ziyaretçi otoparkı yaptık. Fuara tüm çiftçilerimizi bekliyoruz."
    
    
    

Bu haberi 256 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir