Koleksiyon'a, Uluslararası Tasarım Ödülü

  • Yazı boyutu
Koleksiyon'a, Uluslararası Tasarım Ödülü

Koleksiyon'a, Uluslararası Tasarım Ödülü

Koleksiyon yeni ofis koltuğu serisi Tola ile tasarım dünyasının önemli ve prestijli yarışmaları arasında yer alan Uluslararası Red-Dot Ürün Tasarımı ödülüne layık görüldü.
     Koleksiyon'dan yapılan açıklamaya göre, gala ofis koltuğuyla geçen sene de ödül kazanan Koleksiyon, uluslararası platformlardaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.
     19 kategoriden 4 bin 500'ün üzerinde çalışmanın değerlendirildiği ödüllerde Tola, uluslararası profesyonellerden oluşan 37 kişilik jürinin beğenisini kazandı. "f/p design" ekibi ve Koleksiyon işbirliğiyle tasarlanıp geliştirilen Tola, hem görselliği hem de mühendislik çözümleriyle bugünün hızla değişen çalışma alanları için öne çıkıyor.
     1955 yılından bugüne dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olarak kabul edilen Uluslararası Red-Dot Tasarım Ödülü'nün sahibi olan Tola, Almanya'nın Essen şehrinde yer alan Red-Dot Tasarım Müzesi'nde 2 ile 28 Temmuz tarihleri arasında sergilenecek.
    
    
    

Bu haberi 108 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir