Koçtaş karne şenliği düzenleyecek

  • Yazı boyutu
Koçtaş karne şenliği düzenleyecek

Koçtaş karne şenliği düzenleyecek

Koçtaş, Haziran ayında da İstanbul'da Beylikdüzü ve Yenibosna mağazalarında eğitici ve eğlenceli etkinlikler düzenleyerek mağazayı ziyaret edenlerin keyifli vakit geçirmesini sağlayacak.
     Koçtaş açıklamasına göre, Koçtaş'ın Beylikdüzü mağazasında 9-10 Haziran tarihlerinde okulların kapanması nedeniyle Karne Şenliği düzenlenecek. Karne Şenliği çerçevesinde 9 Haziran'da mağazada "Kırmızı Başlıklı Kız Tiyatro Oyunu" sahnelenecek. Mağazada kurulacak "Şişme Oyuncaklarla Eğlence Parkı"nda çocuklar eğlencenin keyfine varacak. 10 Haziran günü ise çocuklar Disney maskotları ile birlikte Mini Disco'da müzik eşliğinde dans edecekler. Aynı gün mağazada yüz boyama aktivitesi düzenlenecek ve yine eğlence parkı kurulacak.
     Yenibosna mağazada ise 10 Haziran-da Karne Şenliği çerçevesinde yine keyifli ve eğlenceli etkinlikler çocukları bekliyor olacak. Mağazada "Tatil Atölyesi" kurulacak ayrıca yüz boyama ve sosis balon aktivitesi düzenlenecek. Yenibosna mağazada İstanbul Çerkez Derneği işbirliği ile Kuzey Kafkas Halk Oyunları Topluluğu bir dans gösterisi yapacak. Mağazada ayrıca çeşitli eğitici ve eğlenceli atölyeler de organize edilecek.
    
    
    

Bu haberi 173 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir