Koçtaş eylül ayında Beylikdüzü mağazasında etkinlikler düzenleyecek

  • Yazı boyutu
Koçtaş eylül ayında Beylikdüzü mağazasında etkinlikler düzenleyecek

Koçtaş eylül ayında Beylikdüzü mağazasında etkinlikler düzenleyecek

Koçtaş, Beylikdüzü mağazasında Eylül ayında da çeşitli eğlenceli ve eğitici etkinlikler düzenleyecek.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, mağazada çocukların aileleri ile birlikte keyifli bir haftasonu geçirmeleri için "Ahşap Boyama Atölyesi"nden müzikli tiyatro oyununa, illüzyon dersinden eğitim seminerine kadar pek çok etkinlik yapılacak.
     Koçtaş Beylikdüzü mağazada 15 Eylül Cumartesi günü 13.00-14.00 saatleri arasında "Ahşap Boyama Atölyesi" kurulacak. Okulların açılmasıyla birlikte çocukların kırtasiye ihtiyacını da karşılamaya yönelik etkinlikte çocuklar, hem el becerilerini geliştirmiş hem de kendileri için ahşap notluklar ve kalemlikler hazırlamış olacaklar.
     Mağazada 15 Eylül Cumartesi günü 14.00-15.00 saatleri arasında ise "Şimdi Okullu Olduk" interaktif müzikli tiyatro oyunu sahnelenecek. İçeriği çocukların okula kolay adapte olmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmış oyunda, evde tek başına oyun oynayan Cem'in arkadaşlarının okula başlamasıyla etrafında gelişen olaylar ele alınıyor.
    
     -Çocukları okula erken başlayan aileler için eğitici seminer-
    
     Mağazada 22 Eylül Cumartesi günü 13.00-15.00 saatleri arasında Natalia Zayud ile "Okula Başlayan Çocuk Psikolojisi Seminer"i düzenlenecek. Seminerde eğitim hayatını Rusya'da tamamlamış olan Kuantum Uzmanı Dr.Natalia Zayud çocukları okula erken başlayan ailelerin sorularını yanıtlayacak, ailelere çocuklarına karşı nasıl davranmaları gerektiği konusunda bilgiler paylaşacak.
     Koçtaş Beylikdüzü mağazada 29 Eylül Cumartesi günü ise 14.00-16.00 saatleri arsında 6-12 yaş arası çocuklar için "İllüzyon Dersi" verilecek. Program dahilinde öncelikli olarak bir illüzyon gösterisi sahnelenecek, ardından da illüzyon dersi düzenlenecek. Dersin sonunda ise katılımcılara hediye illüzyon seti ve sertifika verilecek.
    
    
    

Bu haberi 193 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir