KoçSistem, Turquality'de akreditasyonunu tamamladı

  • Yazı boyutu
KoçSistem, Turquality'de akreditasyonunu tamamladı

KoçSistem, Turquality'de akreditasyonunu tamamladı

KoçSistem, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality'de birinci gruba yükselerek, programa akredite olan şirketlere yıllık tutar limiti bulunmaksızın bilgi teknolojileri alanında danışmanlık hizmeti vermeye hak kazandı.
     KoçSistem'den yapılan açıklamaya göre, Turquality programı kapsamında desteklenen markalar, bundan böyle KoçSistem'den alacakları lisans ve bilgi teknolojileri danışmanlığı hizmetlerinde, devletten yıllık tutar limiti bulunmaksızın yüzde 50 destek alabilecekler.
     KoçSistem Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Can Barış Öztok konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, "KoçSistem olarak 2010 yılında verdiğimiz stratejik karar çerçevesinde, yurt dışı pazarlarda da öncü marka ve teknoloji hizmeti ihraç ederek küresel rekabette güçlü oyuncu olma hedefi ile çalışmalarımızı başlattık. Turquality'de birinci grup şirketler arasına yükselmiş olmamız, hedeflerimize ilişkin doğru adımlar attığımızın bir göstergesi olduğu gibi bu hedeflere ulaşmamızda bizim en büyük destekçimiz de olacaktır" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 135 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir