Koçsistem'e Stevie Awards'tan altın ödül -KoçSistem, dünyanın saygın iş ödülleri…

  • Yazı boyutu
Koçsistem'e Stevie Awards'tan altın ödül
     -KoçSistem, dünyanın saygın iş ödülleri…

Koçsistem'e Stevie Awards'tan altın ödül -KoçSistem, dünyanın saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie Awards'ta, "Yılın İnsan Kaynakları Ekibi" dalında altın ödülün sahibi oldu

KoçSistem, dünyanın saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie International Business Awards'ta, "Yılın İnsan Kaynakları Ekibi" dalında altın ödülün sahibi oldu.
     Yapılan açıklamada, bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem'in iş dünyasının saygın ödülleri arasında kabul edilen ve International Business Awards (IBA) kapsamında düzenlenen Stevie Awards'ta "Yılın İnsan Kaynakları Ekibi" ödülüne layık bulunduğu kaydedildi.
     Bu yıl dokuzuncusu gerçekleşen ve 50 ülkeden, 3 bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie International Business Awards Ödülleri'nde, "Yılın İnsan Kaynakları Ekibi" seçilen KoçSistem, gerçekleştirdiği insan kaynakları uygulamaları ile bu ödülü almaya hak kazandı.
     Şirketin, iş kollarına odaklı insan kaynakları yaklaşımı ve organizasyon yapısı, 2011 yılında devreye alınan yetenek yönetimi projesi Orion ve her yıl onlarca genci iş dünyasına kazandıran Yeni Mezun İşe Alım Programı başta olmak üzere, öncülüğünü yaptığı pek çok uygulama neticesinde bu ödüle layık görüldüğü belirtildi.
     Çalışanlarının görüşleri neticesinde, 2010 yılında AonHewitt tarafından yapılan "En İyi İşverenler" araştırmasında da ilk beşe girmeyi başaran KoçSistem, çalışan bağlılığı ve memnuniyeti açısından sektör ortalamasının üzerinde, 'turnover'da ise ortalamanın çok altında rakamlara sahip bulunuyor.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir