KoçSistem, Bilişim 500'de üç dalda birden birinci oldu

  • Yazı boyutu
KoçSistem, Bilişim 500'de üç dalda birden birinci oldu

KoçSistem, bilişim 500'de Sistem Entegrasyonu, Danışmanlık ve Barındırma Yönetim Hizmetlerinde birincilik ödülüne layık görüldü.


     Bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, İnterpromedya'nın bu yıl 13'üncü kez gerçekleştirdiği Bilişim 500'ün sonuçlarına göre üç farklı kategoride birinci oldu.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, KoçSistem, donanım bölümünde yılın Sistem Entegratörü olurken, Danışmanlık ve Barındırma Yönetim Hizmetlerinde de birincilik elde etti. 2011 yılı net satış gelirlerine göre oluşturulan Bilişim 500 genel listesinde ise KoçSistem, 20'inci sırada yer aldı.
     KoçSistem, Sistem Entegratörü, Sistem Entegratörü-Hizmet, Sistem Entegratörü - Donanım, Donanım-Sunucu, Sistem Entegratörü Tablet ve Taşınabilir, Veritabanı Yazılım ve Ar-Ge Sonucu Geliştirilen Ürün olmak üzere toplam yedi kategoride de ikinci oldu.
     KoçSistem Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Can Barış Öztok, şirket olarak son beş yıldır ortalama yüzde 25 büyüyerek sektörünün üstünde büyüme rakamlarına ulaştıklarını belirterek şu açıklamalarda bulundu:
     "Büyüme ivmemizi sağlıklı bir şekilde sürdürürken elde ettiğimiz ödüller ve birincilikler de, bizlere ne kadar etkin çalışmalar gerçekleştirdiğimizi gösterir nitelikte. Bilişim 500'de elde ettiğimiz bu derecelerin yanı sıra, geçtiğimiz ay uluslararası çapta İngiltere'de düzenlenen bir organizasyonda aldığımız 'Avrupa'da Yılın Teknoloji Çözümü' ödülü de bizim için önemli bir motivasyon kaynağı oldu."
    
    
    


Bu haberi 285 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir