Koçaslan Nakliyat

  iişşyoo sokak,tako no:kota ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4989378
  cengiz (Firma Sahibi / Ortağı)

  Koçaslan Nakliyat

  • İlan Sahibi : cengiz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 28 Ağustos 2009 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Ağustos 2010 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Web/Grafik Tasarım

  Koçaslan Nakliyat İlan Açıklaması

  KOÇ ASLAN EVDEN EVE NAKLİYAT
  • Koç aslan Evden Eve Nakliyat yılların verdiği tecrübeyle evden eve nakliyat sektörünün lider firmasıdır. Günümüzün standartlarında evden eve nakliyat hizmetini en uygun fiyatlara garanti ve sigortalı bir şekilde sunmaktadır.Firmamız 1970 yılında kurulmuş ve bugüne kadar evden eve nakliyat ofis taşımacılığı depolama gibi hizmetleri müşterilerine en iyi şekilde vermiş ve bu sektörde lider bir firma olmanın sevincini yaşamaktadır. Koç aslan evden eve nakliyat olarak bu sektörde profesyonel hizmetler vermeye devam edecektir.

  Firmamız Evden eve nakliyat işleminde titizlik ve eğitimli uzman kadromuz ve geniş kapsamlı paketleme materyalleri hijyen ve güven gerektirir. Koç Aslan evden eve nakliyat olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerden mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz. Yılardır bu sektörde hizmet vermiş olup bu işi en profesyonel derecede yapan firmalardanız. Çünkü biz işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda hakkettiğiniz hizmeti sunuyoruz.
  Vizyonumuz Taşınacak her türlü eşyayı en iyi ve sadece biz taşırız düşüncesiyle hareket edip , "Türkiye`de öncü ve lider, Dünyada da tanınır bir marka" olmaktır.
  Misyonumuz Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız yalnızca bulunduğumuz şehir ya da ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.
  Türkiye´nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.Koçaslan evden eve nakliyat olarak 39 yılın verdiği güven tecrübe ve profesyonel ekibiyle son model araçlarıyla her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.Teknolojinin en üst seviyesinde patpatlı naylon profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.Araçlarımız her gün temizlenmektedir.Koçaslan evden eve nakliyat 39 senelik tecrübesiyle siz müşterilerine hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.Koçasl

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer İlanları

  Firmaya ait başka diğer ilanı bulunamamıştır.
  Koçaslan Nakliyat
  iişşyoo sokak,tako no:kota ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4989378
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir